Donanım

Razer, 2020 Model Blade Stealth 13 Bilgisayarı Tanıttı

Razer, oyun dünyasındaki en popüler firmalardan bir tanesi. Hafifliği ve inceliğiyle dikkatleri üzerine çeken ve bir o kadar güçlü olan yeni ürünü Blade Stealth 13‘ü tanıttı. Firmanın ürettiği yeni bilgisayarı, geçtiğimiz yıla damgasını vuran Blade Stealth modelinden daha da güçlü bir donanımla karşımıza çıkıyor.

Oyunseverlerin büyük bir kısmının bildiği bir firma olan Razer, yeni dizüstü bilgisayarının tanıtımını yaptı. Yeni üretilen dizüstü bilgisayar, firmanın geçen yıl birçok kişi tarafından oldukça beğenilen Blade Stealth 13 model bilgisayarının 2020 uyarlaması şeklinde tanıtıldı. Bu yeni bilgisayar ile beraber Blade Stealth 13, yepyeni donanıma ve özelliklere de kavuşmuş oldu.

Razer’ın yeni ürünü olan 2020 Blade Stealth 13’ün diğer dizüstü bilgisayarlardan ayıran pek çok önemli özellikeri bulunuyor. Bunlardan birisi ise 13,3 inç boyutlarındaki 120 Hz yenilime hızı bulunan bir ekranı ile birlikte ilk ultrabook olarak kullanıcıların karşına çıkıyor. Razer, daha önce ürettiği Blade Stealth modellerinde ise 60 Hz’lik ekranlar kullanmaktaydı.

Razer Blade Stealth 13 Özellikleri:

Geçtiğimiz yıl satışa sunulan Blade Stealth, sahip olduğu donanımlarla birlikte inceliğiyle ve hafifliği ile de çok sevilmişti. Cihaz, sadece 1,5 kilogram ağırlığa ve 15 milimetre kalınlığa sahipti. Cihaz içerisinde ise hiç de hafife alınamayacak olan NVIDIA GTX 1650 Max-Q yer almaktaydı.

Bu kadar güçlü bir donanım ile beraber böylesine hafif bir bilgisayar üreten Razer, bu başarısı ile birçok kişinin de beğenisini toplamıştı. Bu yıl üretilen yeni ürün Blade Stealth ise çıtayı daha da yukarılara taşıdı. 2020 model olan Razer Blade Stealth, NVIDIA GTX 1650 Ti Max-Q ekran kartı ve 4 GB bellek ile karşımıza çıktı.

Razer’ın sahip olduğu oldukça ince ve de bir o kadar da güçlü olan yeni bilgisayarının sahip olduğu işlemci kısmında ise geçtiğimiz yıl yine aynı modelde kullanılmakta olan işlemci kullanıldı. 2020 model bilgisayarında Razer, tekrar Intel Core i7-1065G7H işlemcisini kullandı ancak firma bu yıl işlemcinin 15 W’lık model yerine 25 W’lık model olan daha iyi performans veren bir işlemciyi tercih etti.

Fİrmanın tanıtımını yaptığı 2020 model olan Razer Blade Stealth 13, 2020 yılının ikinci çeyreğinde satışa çıkacak. Bu güçlü ve ince bilgisayarın fiyatı ise 1.799 Dolar şeklinde belirlendi.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı