Donanım

Powerbeats 4 Kulaklık Satışa Sunuldu

Powerbeats 4 ‘ün sahip olduğu özelliklerle ilgili iddialar daha önce birçok kez çeşitli sitelerde ortaya atılmıştı. Powerbeats 4’ün fiyatı ile ilgili de birçok dedikodu yayılmıştı. Piyasaya sürülmesi beklenen kulaklık ise herhangi bir resmi duyuru olmaksızın ABD genelinde satış yapan Walmart adındaki mağazada beklenmedik bir şekilde satışa çıktı.

Apple, yeni kulaklığı Beats Powerbeats 4’ü satışa sundu. Satışa başlanacağına dair hiçbir açıklama yapılmamışken bir müşteri mağazayı gezerken yeni Beats Powerbeats 4 kulaklığın tesadüf eseri mağazada satışta olduğunu gördü. Satışa başlanan kulaklığın fiyatı da böylelikle belli oldu.

Amerika Birleşik Devletleri‘ndeki New York şehrinde yer alan Walmart mağazasında neden bir resmi duyuru yapılmadan yeni kulaklığın satışa sunulduğu ise merak konusu. Yeni kulaklığın mağazada 150 Dolar’dan daha ucuz bir fiyata satıldığı görüldü.

Durumu şans eseri fark eden mağaza müşterisini ürünün fotoğrafını çekip paylaştı. Bu fotoğrafta yer alan bilgilere göre ürünün üzerindeki kutuda 15 saate kadar cihazın pil ömrünün bulunduğu bilgisi yer almakta. Bir önceki seriye oranla yeni cihaz 2 saat daha fazla uzunlukta bir kullanım sunuyor. Ayrıca bu yeni kulaklık, Apple cihazlarda bulunan ‘Hey Siri’ komutunu da çalıştırabiliyor.

Ayrıca Apple bu yeni ürününde AirPods Pro kulaklığında bulunan H1 kablosuz yongasını da tercih etmiş. Böylelikle kulaklığın daha sağlam bir şekilde bağlantı kurabilmesi ve sesli asistan için de daha üst düzey bir şekilde destek sunması beklenmekte.

Edinilen bilgilere göre ise yeni kulaklık 5 dakika süre ile şarj edildiğinde 60 dakika boyunca kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca yine kutunun da önceki ürünlere göre tasarımsal olarak değiştiği gözlemleniyor.

Powerbeats 4 Fiyatı

Satışa yeni çıkan Powerbeats 4 ‘in Walmart mağazasındaki satış fiyatı ise 149 Dolar olduğu görülüyor. Önceki sürüm Powerbeats 3 ise 199 Dolar ile satışa çıkmıştı. Yeni ürünün önceki ürüne göre daha ucuz bir fiyatla satışa çıktığı görülüyor.

Kulaklığın detayları incelendiğinde ise ürünün siyah, kırmızı ve beyaz şeklinde üç farklı renk seçeneğiyle beraber satışa sunuldu. Daha önceki sürüm olan Powerbeats 3 Wireless modelinde bulunan hızlı şarj desteği yeni ürün olan Powerbeats 4’te de yer alacak.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı