İnternetOtomobil

Huawei Mate 30 Pro Çıkış Tarihi Ve Fiyatı GÜNCEL

Huawei Mate 30 Pro Ne Zaman Türkiye’ye Geliyor ? Fiyatı Ne Kadar Olacak?


Huawei Mate 30 Pro’nun Ocak 2020’de Huawei İstinye Park ve İzmir MaviBahçe Deneyim Mağazaları ile Huawei’nin Kadıköy ve Şişli’de bulunan Servis Merkezleri’nde tüketicilerle buluşması planlanıyor. Ürün fiyat bilgisinin önümüzdeki zamanlarda paylaşılacağı kaydedildi.

Huawei Mate 30 Pro Yakında Türkiyede
Huawei Mate 30 Pro Yakında Türkiyede

Huawei Mate 30 Pro özellikleri


Mate Serisi’nin son delegesi Huawei Mate 30 Pro, ilk bakışta arka panelinde yer alan dairesel kamera yerleşimi ile ilgi çekiyor. Huawei Mate 30 Pro, 40MP Cine Kamera, 40MP SuperSensing Kamera, 8MP Telefoto Kamera ve 3 Boyutlu Derinlik Algılama Kamerasıyla devrim niteliğinde bir dörtlü kamera sistemine sahip. SuperSensing Cine Kamera, ileri teknoloji kameralarla rekabet eden etkileyici fotoğraflar çekebilen bir çift ana kamera sistemi. Cine Kamera, genişletilmiş hareketli aralığa sahip 4K / 60fps, 7680 fps’de ultra yavaş çekim, video çekimi amacıyla 51200 ISO sayısal değerinde yüksek ISO sayısal değeri özelliklerine sahip olan, 1 / 1,54 inçlik bir duyarga boyutuna sahip. Hem de 4K, Düşük-Işık ve Ultra-Geniş hızlandırılmış çekim video seçeneklerini de destekliyor. Huawei Mate 30 Pro ilaveten profesyonel görüntülü neticeler amacıyla kayıt esnasında bokeh özellikleri sunuyor. Ek olarak, çift kamera düzeneğinin ikincisi, ISO 409.600 sayısal değerinde etkileyici ışık duyarlılığıyla düşük ışık koşullarında etkileyici neticeler elde etmek amacıyla yüzde 40 daha çok ışık alan 1 / 1,7 inç Huawei SuperSensing Cine Kamera olarak konumlanıyor.

8MP Huawei Telefoto Kamera 3x optik büyütme, 5x Hibrit büyütme ve 30x Dijital büyütme sunuyor. Optik Görüntü Sabitleme (OIS) + AI Sabitleme (AIS) ve 3D Derinlik Algılama, Huawei Mate 30 Serisi’ni akıllı telefon fotoğrafçılığı ve video çekimi amacıyla tüketiciler amacıyla en yetenekli taşınabilir aygıt durumuna getiriyor. Ön doğrultuda 3D Derinlik Algılama Kamerası, özçekimler ve portreler amacıyla doğru alan derinliği bilgileriyle ilerlemiş bokeh efektleri sunuyor.

Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate 20 Serisinin estetiğini asli alan ve fütüristik bir dizayn sunuyor. Ultra dar çentik dizaynına ve en ince çerçevelere sahip olan Mate 30 Pro, benzersiz, kenardan kıyıya sürükleyici bir izleme tecrübesi sunmak amacıyla ekran alanını en üst seviyeye çıkaran 88 derecelik eğimli Huawei Horizon Ekranına sahip. Mate 30 Pro, yan ses düğmelerini görünmez sanal tuşlarla değiştirmek amacıyla Sezgisel Yan Dokunma Etkileşimi özelliğini sunuyor. Bu özellik aynı vakitte kullanıcıların aygıtın her iki tarafındaki ses srandardı tuşunu özelleştirmesini sağlıyor ve Huawei Mate 30 Pro’yu dizaynıyla da akıllı bir telefon durumuna getiriyor.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı