Oyun

Football Manager 2020, PC İçin de Xbox Game Pass’e Eklendi

Yapılan yeni duyuruya göre Sports Interactive firması tarafından geliştirilen ve bir menajerlik oyunu olan Football Manager 2020 , Xbox Game Pass’te PC için de oynanabilecek. Xbox Game Pass platformu, Windows 10 üzerinde yüksek kaliteli bir şekilde oyunları aylık olarak bir ödeme yapılarak oynanabilen bir abonelik paketi.

Oyunseverler bu sistem sayesinde pek çok oyuna erişebiliyorlar. Sisteme eklenen son oyun ise Football Manager 2020 oldu.

SEGA firmasının yayınladığı ve Sports Interactive firmasının da geliştirdiği ünlü menajerlik oyununun son versiyonu olan Football Manager 2020, bundan böyle Xbox Game Pass’te PC için de oynanabilecek. Steam’de de yer alan Football Manager 2020, ayrıca Microsoft Store’da da 179 TL karşılığında satın alınabiliyor.

Football Manager 2020’de bir teknik direktör olarak kendi takımınızı kurabiliyor, oyuncu transfer edip oyuncu satabiliyor ve her maçta belirleyeceğiniz taktiklerle başarılar elde edere kupalar kazanabiliyorsunuz. Oyun içinde seçebileceğini 2.500 adet kulüp ve 500.000 adet gerçek oyuncunun yer alıyor. İstediğiniz takımı seçerek istediğiniz oyunları alıp satabilir ve kendi takımınızı gerçek bir teknik direktörmüş gibi yönetebilirsiniz.

Football Manager 2020 oyunu ilgili ilk olarak bilgiler paylaşılmaya başlandığında pek çok kişi oyunu, geçen seneki versiyon olan Football Manager 2019 oyunun bir devamı olarak değil de yeni bir versiyonu şeklinde görmüştü. ‘FM 2019,5’ olarak da belirtilen yeni oyunun beta versiyonu oyunseverlere sunulduğunda bu ise bu düşünceler değişmeye başlamıştı. Oyunda yer alan maç motoru gibi daha çok göz önünde yer alan grafiklerde büyük değişiklikler yapılmasa da oyunun oynanış biçimi ve kulüp yönetimi konusunda büyük değişikliler göze çarpmıştı. Bununla birlikte uzun yıllardır büyük bir bölümü aynı kalan röportajlarda da yeni eklenen soruların yer aldığı göz çarptı.

PC’de Xbox Game Pass aracılığıyla Windows 10’da 100’den fazla yüksek kaliteli bir şekilde bilgisayar oyununa sınırsız biçimde erişim sağlanabiliyor. Bu platforma 14,99 TL ücret karşılığında katılım sağlayabilirsiniz. Bu bilgisayar oyunlarını oynamak için bilgisayarınızda Windows 10 işletim sistemi ile birlikte Xbox uygulamasının da bulunması gerekiyor.

Football Manager 2020 Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 versiyon 18362.0 ya da daha yukarısı (64 bit)
İşlemci: Intel Pentium 4 (64 bit), Intel Core 2 ya da AMD Athlon 64 (2,2 GHz)
RAM: 2 GB
Grafikler: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT ya da AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650
Depolama Alanı: 7 GB


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı