Donanım

Eve, QHD 240 Hz Oyuncu Monitörünü Duyurdu

Bir teknoloji üreticisi olan Eve , dünyadaki ilk 240 Hz yenileme hızına sahip ve QHD çözünürlük sunabilen oyuncu monitörünü oyun severlere sundu. İsmine “Spectrum” denilen bu oyuncu monitörü, şık tasarımı ve uygun fiyatı ile de birçok kişinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Bilgisayar sektörü gün geçtikçe biraz daha gelişmekte ve yaşanmakta olan gelişmeler, beraberinde birçok ürünün de hayatımıza girmesine neden oluyor.

Eve adında bir teknoloji üreticisi, oyun severler için dünyada ilk defa QHD çözünürlük ile birlikte 240 Hz ekran tazeleme oranına sahip olan oyuncu monitörünün duyurusunu yaptı. Eve, birçok oyun sever ve teknolojiyi takip eden insanlar tarafından pek de tanınmayabilir. Bunun nedeni firmanın bugüne kadar sadece birkaç tane teknolojik ürünü piyasaya sürmesi olabilir. Satışa sunduğu ürünler arasından en çok ilgi göre ürün ise, ismi “Eve V” olan ikisi bir arada bilgisayar denilebilir. Bu ürünle birlikte şirket, ürün portföyüne bir önemli üye daha eklemiş oluyor.

Eve Spectrum Satışa Çıkıyor

Dikkatleri üzerine çeken yeni Eve Spectrum, 27 inç büyüklüğe sahip bir ürün. Ürün, tüketicilere farklı opsiyonlar şeklinde de piyasaya sunulacak. Bu opsiyonlardan ilki, 144 Hz ekran tazeleme oranı bulunan QHD çözünürlüğünde bir panele sahip bir ürün. Diğer bir opsiyon ise 144 Hz ekran tazeleme oranına ve 4K çözünürlüğe sahip olan bir versiyon olarak karşımıza çıkıyor. Dünyada bir ilk olma özelliğini taşıyan üçüncü opsiyon ise 240 Hz ekran tazeleme oranına ve QHD çözünürlüğe sahip bir ürün. Bunu yanı sıra bu monitör, sahip olduğu IPS paneli ile de çok daha iyi bir görüntü kalitesi sunuyor.

Oldukça şık bir tasarıma da sahip olan Spectrum, işlevsel özelliklere sahip olarak da kullanıcılar için gerekli portları sağlıyor. Spectrum ‘da 2 DisplayPort, 3 USB Type-C, 1 HDMI, 1 adet ses girişi jack ve 3 USB Type-A girişleri de yer alıyor.

Eve Spectrum oyuncu monitörü fiyatları

QHD (2560 x 1440 piksel) çözünürlüğe sahip olan 144 Hz monitör: 349 dolar (yaklaşık olarak 2.075 TL + vergiler)
QHD (2560 x 1440 piksel) çözünürlüğe sahip olan 240 Hz monitör: 489 dolar (yaklaşık olarak 2.900 TL + vergiler)
4K çözünürlüğe sahip olan 144 Hz monitör: 589 dolar (yaklaşık olarak 3.500 TL + vergiler)


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı