İnternet

Chrome Mağaza ’daki En Popüler VPN Uzantıları

VPN hizmeti, kendinize özel bir ağ oluşturmanızı sağlıyor. Virtual Private Network yani VPN hizmeti, bilgisayar kullanıcıların çokça ihtiyaç duyduğu hizmetlerin başında geliyor. Bazı internet tarayıcılarında ise kendinden eklenen bir özellik olsa da, dünya genelinde birçok kullanıcı tarafından sıklıkla tercih edilen VPN eklentilerini Chrome Mağaza üzerinde indirebiliyorsunuz.

Chrome Mağaza üzerinde indirebileceğiniz VPN eklentileri

Chrome Mağaza üzerinde indirebileceğiniz bu VPN eklentileri sayesinde kişisel güvenliğinizi de arttırabilirsiniz. VPN kullanarak değişik ağ bağlantıları elde edebilir ve veri akışınızla birlikte kendi konumunuzu da gizleyebilirsiniz. Böylelikle olabilecek tehlikelerden de korunmuş olursunuz. Ücretsiz olarak Chrome Mağazası’ndan indirdikten sonra tarayıcınıza kurabileceğiniz pek çok VPN uzantısı bulunmakta. Daha önce hiç VPN kullanmamış kişiler için belki kafa karıştırıcı veya çekinilen bir konu olsa da Chrome Mağaza üzerinden tarayıcınıza indirerek kurabileceğiniz güvenilir bazı VPN uzantıları şunlar:

Hola

Chrome Mağaza ’nda bulunan ve toplamda 7 milyona yakın kişi tarafından indirilip kullanıcılar tarafından da tam puan alan nadir VPN uzantılarından bir tanesidir Hola. Hola, Android işletim sistemi kullanan cihazlarda da kullanılabilmekte. Hola, tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor. Ücretsiz olmasına rağmen herhangi bir reklam da gösterilmiyor. Özellikle okullarda ve şirketlerde erişimin sınırlı olduğu birtakım internet sitelerine, Hola aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz. Birçok web sitesine bulunan erişim engelini aşarak ayrıca temel bir sistem güvenliğine de sahip oluyorsunuz. Bütün internet sitelerine erişerek çok daha gelişmiş bir şekilce bir güvenlik hizmeti almak da istiyorsanız eğer Hola premium seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

ZenMate VPN

Chrome Mağaza ‘da toplamda 2.5 milyondan daha fazla bir kullanıcı tarafından indirilmekte olan ZenMate VPN, Android işletim sistemi kullanan cihazlarda da kullanılabiliyor. Tamamen sınırsız ve ücretsiz veri kullanımı sunmakta ZenMate VPN. Bu uzantısını indirdikten sonra internet tarayıcınıza kurduğunuzda internet sitelerinde ve sosyal medyada bulunan rahatsız edici reklamlardan da kurtulabilirsiniz. Veri kullanımınızı daha da hızlandırmak için ise ZenMate premium seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Hotspot Shield

Toplamda 2.5 milyona yakın bir kullanıcı tarafından tercih edilen Hotspot Shield, Chrome Mağaza’da en çok indirilen VPN uzantılarından birisi. Hotspot Shield, Android işletim sistemini kullanan cihazlarda da kullanılabiliyor. Bu uzantı kolay kullanımı, sınırsız veri kullanımı ve tamamen ücretsiz olması ile dikkat çekiyor.


Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı